צריכים ייעוץ מקצועי בנושא ההגירה.

עורך דין פשיטת רגל בתל אביב

יש לכם חובות? מרגישים שהריביות רק מנפחות אותם וכבר אין ממי לקחת הלוואה נוספת? כנראה שהגיע הזמן לפנות אל שירותיו המקצועיים של עורך דין פשיטת רגל בתל אביב. משרדו של עורך הדין יגאל קולבובסקי ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל התמודדות עם פשיטת רגל, זאת החל מהשלבים הראשונים של הגשת הבקשה ועד לסיום התהליך וקבלת צו ההפטר אשר מורה על מחיקת כלל החובות של החייב.

 

עורך דין פשיטת רגל בתל אביב – פועלים בזמן וניצלים מהחובות

איש לא חי את חייו מתוך המחשבה כי יום בהיר אחד יהיה עליו להתמודד עם תיקים בהוצאה לפועל, חשבון בנק מעוקל ומשכורת שנעלמת לאותה מטרה. במצבים המורכבים והקשים הללו, חשוב מאוד יהיה לפעול במהירות האפשרית ולפנות אל עורך דין פשיטת רגל בתל אביב. יחד תעברו תהליך אשר כולל ארבעה שלבים:

  • הגשת בקשה לפשיטת רגל.
  • צו כינוס – אשר יתאר את החלטת בית המשפט בנוגע לגובה התשלום החודשי לנושים.
  • הכרזה על מגיש בהקשה בתור פושט רגל.
  • קבלתו של צו הפטר – אשר למעשה מכריז על מחיקת כלל החובות הנותרים של פושט הרגל.

חשוב להבין כי פנייה מוקדמת ככל הניתן אל עורך הדין אשר יסייע בהגשת הבקשה לפשיטת הרגל הינה חיונית. זאת לאור העובדה כי עיכוב בפנייה ובתחילת התהליך, עשוי להביא לעליה בריביות ותחילתם של הליכים שונים נגדכם, לרבות עיקולי משכורת וחשבונות בנק.

 

מתחילים בחיים חדשים בעזרתו של עורך דין פשיטת רגל בתל אביב

אנשים רבים אשר מצאו את עצמם בחובות כבדים, אינם מאמינים כי יוכלו לצאת מהם ועל כן לא פועלים בנידון. אך חשוב להבין כי פנייה אל משרדו של יגאל קולבובסקי תהיה זו אשר תוכל לסייע לכם להיפטר מכל אותם חובות אשר הצטברו, בכך למעשה לפתוח בחיים חדשים ונטולי נושים וחובות שאין ביכולתכם להתמודד עימם. הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו עוד היום ולקבל את השירותים המשפטיים האיכותיים והמקצועיים ביותר בתחום אשר ילוו אתכם בכל שלב לאורכו של הליך פשיטת הרגל.

 

עורך דין פשיטת רגל בתל אביב

צריכים ייעוץ מקצועי בנושא ההגירה.
השאירו פרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support