צריכים ייעוץ מקצועי בנושא ההגירה.

עורך דין פשיטת רגל ברמת גן

במידה ואתם מחפשים אחר עורך דין פשיטת רגל ברמת גן, הרי שהגעתם למקום הנכון – משרדו של עורך הדין יגאל קולבובסקי. משרדנו בעל ניסיון רב בייצוג חייבים בפשיטת רגל אשר מצאו את עצמם נאלצים להתמודד עם חובות כבדים, עיקולים, עיכוב יציאה מהארץ ועוד. גם הרגעים הקשים הללו חשוב לזכור כי אין אתם חייבים להתמודד עם גזרה זו בכוחות עצמכם, להיפך, משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם ולהעניק את הייעוץ, ליווי וייצוג משפטי המוביל בתחום.

 

פונים לשירותיו של עורך דין פשיטת רגל ברמת גן בהקדם האפשרי

מטרת הפנייה את עורך דין פשיטת רגל ברמת גן תהיה בקבלת האפשרות להתחיל בחיים מחדש, ללא חובות כבדים וללא נושים שרודפים אחריכם בכל אשר תלכו. התהליך עצמו של פשיטת הרגל יכלול את כינוס נכסיו של החייב, במידה והם קיימים, והגעה להסכמים עם הנושים אשר יקבלו חלק יחסי מההחזר החודשי אשר ייקבע כל ידי מנהל מיוחד ותוך כדי התחשבות ביכולותיו הכלכליות של האדם החייב.

חשוב לציין כי פנייה אל עורך הדין חייבת להתבצע בהקדם האפשרי, זאת על מנת להימנע מוקדם ככל הניתן מעליה נוספת של הריבית על ההלוואות והחובות השונים. חשוב להבין כי הליך פשיטת הרגל אינו בהכרח אומר כי אתם תאלצו לשנות לחלוטין את אורח החיים שלכם. במהלך הליך זה נבדקת היכולת הכלכלית של החייב, לרבות ההוצאות שלו – שכר הדירה, הוצאות אוכל, גני ילדים וכיו"ב, ורק מהסכום הנותר מפרישים לקופת הכינוס. כך למעשה התהליך מאפשר לאנשים רבים להמשיך במהלך חייהם הרגיל תוך כדי ההליך.

 

נעזרים בעורכי דין פשיטות רגל ברמת גן

זכרו כי התמודדות עצמית עם הליך פשיטת הרגל אינה מומלצת כלל וכלל. כל פרט אשר נוגע לתהליך זה דורש היכרות מעמיקה עם הנושא וירידה לפרטים שונים. על כן, תוכלו לפנות כבר היום אל משרדו של עורך הדין יגאל קולבובסקי ולקבל את הייעוץ המשפטי המוביל בתחום. משרדנו חרט על דגלו את מחויבותו ללקוחותיו ועל כן פועל במרץ על מנת לסייע בכל דרך אפשרית.

 

עורך דין פשיטת רגל ברמת גן

 

צריכים ייעוץ מקצועי בנושא ההגירה.
השאירו פרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support