צריכים ייעוץ מקצועי בנושא ההגירה.

עורך דין גילוי מרצון

עורך דין גילוי מרצון יהיה איש המקצוע אשר יוכל לסייע וללוות את תהליך הגשת בקשת גילוי מרצון, זאת מתוך מטרה להכשיר הון בלתי מדווח, תשלום מס אמת והימנעות מהליכים פליליים בגין ביצוע עבירות מס שונות. את הסיוע המקצועי ביותר בתחום זה, תוכלו לקבל מידי משרדו של עורך הדין יגאל קולבובסקי. משרדנו יעשה את כל האפשרי על מנת לסייע לזירוז תהליך הבקשה והגשתה באופן האופטימלי.

 

באילו מקרים ניעזר בשירותיו של עורך דין גילוי מרצון ?

מנהלת רשות המיסים פתחה בשנים האחרונות בנוהל גילוי מרצון. זהו למעשה הליך בו אנשים רבים יוכלו להצהיר על הונם, הן בארץ והן בחו"ל, מבלי שיואשמו בהעלמת מס עקב מחסור בדיווח עד היום. תהליך זה מאפשר לאנשים רבים ליישר קו עם החוקים בתחום המיסוי ולהפוך לחסינים מפני הליכים פליליים הודות לדיווח ישר ואמין אודות ההכנסות הנוכחיות. את הגשת הבקשה יכולים לבצע האנשים הבאים:

  • אזרחים אשר ברשותם דירה בישראל ולא דיווחו על ההכנסות משכר הדירה.
  • בעלי נדל"ן בחו"ל אשר נהנים מהכנסות של שכ"ד או מכירה ולא דיווחו על ההכנסות.
  • אזרחים אשר מעלימים הכנסות בישראל.
  • אנשי עסקים אשר ביצעו עסקאות בחו"ל, אך לא דיווחו עליהן בארץ.
  • משקיעים בשוק ההון בחו"ל אשר לא דיווחו על רווחתם.
  • בעלי חשבונות בנק בחו"ל אשר מעוניינים לחשוף את חשבונותיהם שלא נכללו בדיווחים השנתיים או בהצהרות ההון.

חשוב לציין כי לא כל אדם יכול להגיש בקשה זו. אדם אשר הגיש בקשתו בעבר, שבקשתו אינה נעשית בתום לב, שבקשתו אינה מלאה או העלים הכנסות שמקורן בפעילות לא חוקית, לא יוכל להגיש בקשת גילוי מרצון.

 

לא מוותרים על סיוע משפטי של עורך דין גילוי מרצון

לאור העובדה כי נוהל גילוי מרצון עשוי להשתנות, יהיה עליכם להיעזר בשירותיו של משרד עורך הדין יגאל קולבובסקי. שירותי המשרד יעמדו לשירותכם ויסייעו בהגשת הבקשה בצורה האופטימלית, כך שתאושר בהקדם. פנו אל משרדנו עוד היום ותוכלו לזכות בסיוע המשפטי המתקדם ביותר בתחום.

 

צריכים ייעוץ מקצועי בנושא ההגירה.
השאירו פרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support